GrootWestland.nl - Tribune vv Maasdijk gesloopt
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226304&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=groot-westland.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=229,267,269" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo groot-westland.nl
Foto: Facebook/vvMaasdijk
Foto: Facebook/vvMaasdijk

Tribune vv Maasdijk gesloopt

  •   169 keer gelezen   Actueel

Maasdijk - Het bestuur van voetbalvereniging Maasdijk is woest. Vandalen hebben veertien stoeltjes op de tribune gesloopt.

De club deed gisteren een oproep op Facebook: "Gisterenochtend troffen onze vrijwilligers die er voor zorgen dat onze vereniging netjes blijft de tribune zo aan. Maar liefst veertien stoeltjes zijn zeer waarschijnlijk met opzet gesloopt. Graag komen wij in contact met de dader(s). Heb je meer informatie? Laat het ons weten!" Vandaag richt de club zich tot de daders en laten ze weten dat er camerabeelden zijn: "De daders die de stoelen in tribune hebben vernield, kunnen zich melden via bestuur@vvmaasdijk.nl. Gebeurt dit niet, zijn we genoodzaakt om de beschikbare camerabeelden te overhandigen aan de politie."

reageer als eerste

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226304&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=groot-westland.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=229,267,269" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768097&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=groot-westland.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=229,267,269" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226306&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=groot-westland.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=229,267,269" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>